Sportovní pobyty

Sportovní pobyty

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Sportovní pobyty pro celou rodinu

(vodní turistika, cykloturistika, in-line brusle a mnoho dalších sportů)


krasne-na-kolePoloha kempu je ideálním místem pro provozování těchto populárních sportů, neboť je postaven přímo na břehu spodní části Divoké Orlice v rekreační zóně města.

Akce se mohou zúčastnit i úplní začátečníci, protože jsme na toto připraveni, jak vhodným terénem tak kvalitním vodáckým vybavením i zkušenými instruktory. Naučíte se vše, co potřebujete znát při samostatném putovaní po našich „dovolenkových" řekách. Cykloturistika je ve zdejším prostředí také velice oblíbená, neboť náš kraj je protkán množstvím dobře značeným romantických a více nebo méně náročných cyklotras.Program pobytu:

na-kole-lesemmaly-chlapec-ve-vestekoupliste-kostelec nad orliciplavba-po-tiche-orliciprolezecka-autekemp-orlice

1.den
- neděle - odpoledne – prezentace, ubytování, individuální procházka po okolí kempu a města. Od 20.00 hod. - mítink všech zúčastněných

2.den - pondělí – dopoledne individuální vodácký výcvik na klidné vodě a trochu teorie na klubovně před jízdnou po řece. Poté volný program např. koupaliště. V podvečer výlet na kolech v údolí Divoké Orlice po trase Kostelec nad Orlicí – Doudleby – Potštejn. Večer – seznamovací večírek, táborák.

3.den - úterý – splutí Divoké Orlice na soutok s Tichou Orlicí do Albrechtic nad Orlicí. Návrat do kempu na kolech, mikrobusem nebo vlakem.

4.den -středa – na kolech do Albrechtic přes Častolovice (prohlídka zámku). Z Albrechtic již po vodě do Krňovic. Odtud návrat vlakem, mikrobusem nebo na kolech. Večer společný bowling.

5.den - čtvrtek – vlakem do Letohradu. Prohlídka zámeckého parku a Muzea řemesel. Odtud po Tiché Orlici do Cakle. Návrat zpět na kolech po populární cyklotrase podél řeky do Brandýsa nad Orlicí. Vytrvalci mohou pokračovat až do kempu. Ostatní mikrobusem nebo vlakem do kempu.

6.den - pátek – na kolech do Chocně (po cestě prohlídka poutního místa Homole). Relaxace na koupališti a poté opět po Tiché Orlici do Plchovic. Návrat opět na kolech nebo mikrobusem do kempu. Večer – společná večeře v restauraci Podhorní mlýn.

7.den - sobota – přejezd hřebene Orlických hor na kolech. Z Šerlichu přes Mezivrší do Rokytnice v Orlických horách a odtud vlakem zpět do kempu. Večer – rozlučkový večírek, táborák.

8.den - neděle – volný program, odjezd.

Při cykloturistice předpokládáme, že využijete vlastní kola .

V ceně je zahrnuto:


- 7x snídaně
- 5 dnů půjčovné lodí a veškerého vodáckého vybavení
- doprava lodí, kol, osob (vlakem, mikrobusem, cyklobusem)
- služby průvodce a vodáckého instruktora

Sportovní pobyty - 4.0 out of 5 based on 3 votes

karavanAUTOKEMP ORLICE
  PO - NE 09:00 - 23:00

             REZERVACE 737 406 741

               V Lukách, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Odzkoušené vodácké vybavení od českých výrobců - kvalitní a pohodlné.

kutlici
logo hiko
profiplast logo
logo zelezny